products

Süspansiyon Kontrol Kutusundaki Ayaklı Elektrik Muhafaza Aksesuarları

Temel bilgi
Menşe yeri: Wenzhou
Marka adı: Keala
Sertifika: ISO
Model numarası: 4830
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 adet/kutu
Teslim süresi: 20 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, l/c
Yetenek temini: 20000pcs/ay
Detay Bilgi
Bağlayıcı adet: 1ADET Malzeme: Paslanmaz çelik
Ağırlık: 3,1 kg Boyutu: 204 * 222 mm
Çapı: 48mm model tipi: Döküm

Ürün Açıklaması

Süspansiyon Kontrol Kutusundaki Ayaklı Elektrik Muhafaza Aksesuarları

Footstock Elektrik Muhafaza Aksesuarları Açıklama:

Kontrol kutusu braketi, yüksek kaliteli eloksallı alüminyum profil ve alüminyum döküm bileşeninden oluşur. Tasarım basittir ve yapısı hafif ve sabittir. Kolonun yüzeyi eloksallanır ve kontrol kutusu ile birleştirilir. Dışbükey eğrilik tasarımının arka dışbükey açısı daha ergonomiktir. Şasi parçası, endüstriyel durumların gereksinimlerini karşılayan yüzey koyu gri püskürtme işlemini benimser.
Konektör çeşitli seri ve diğer tip kontrol kabinleriyle birlikte kullanılabilir. Şasi tekerlekleri veya destek ayakları isteğe bağlıdır ve ayrıca sipariş edilebilir.

Footstock Elektrik Muhafaza Aksesuarları Özellikler:

Teknik Tarih
model 4830
Bağlayıcı adet 1 bilgisayar
Malzeme Paslanmaz çelik
Ağırlık 3,1 kg
Boyut 204 * 222 mm
diamètre 48mm
Model türü Döküm
eğerek / Döner: Evet
Dönme aralığı: yak. 320 °, sıkma kolları ile kilitlenebilir
Ürün Açıklaması: Muhafaza dolabında 320 derece dönebilen paslanmaz çelik konektör

Footstock Elektrik Muhafaza Aksesuarları Özelliği

Bu konektör talimatlara göre montajı kolaydır. Genellikle makine veya ekipmanın detaylarını verirken çizimleri onaylamak kolaydır. Bu işlem için iyidir.

Footstock Elektrik Muhafaza Aksesuarları Uygulamaları:

Bu bağlayıcı yaygın makine, sanayi makineleri, akıllı denetleyici ve benzeri için kullanılır. Ayrıca, eski kötü olduğunda değişim parçaları için de uygulanır. Genellikle bu model müşterinin taleplerine göre OEM olabilir, farklı boyut, malzeme ve logo üzerinde de kullanılır.

Firma bilgileri:

Wenzhou Keala Donanım Co, Ltd çeşitli kontrol kutuları konusunda uzmanlaşmış bir üretim kuruluştur. Firmamız modern yönetim sistemini benimsemiştir ve ileri üretim ekipmanlarına sahiptir. Yeni, mükemmel ve tatmin edici bir KEALA serisi ürünler yaratmak için çabalıyoruz. Ayrıca pazarın ihtiyaçlarına göre yeni yüksek kaliteli ürünler geliştirebiliriz. Ürünlerin özü olarak kalite alan "yönetim standardizasyonu" ve "teknik modernizasyon" kurallarına uyarız. Marka stratejisini alıyoruz, istikrarlı ilerleme ve sürekli yenilik peşinde koşuyoruz. Ürün kalitesi ve teknoloji geliştirme ile çalışıyoruz. "Müşteri memnuniyeti", önce kalite, itibar, zamanında teslimat, müşteri ilk önce iş amacına bağlı kalarak bizi en büyük dileği yapar. Bizimle işbirliği yapmak ve parlak bir gelecek yaratmak için yeni ve eski müşterilere içtenlikle hoş geldiniz.

İletişim bilgileri
sales